Dört Köşe Full İzle 2017 Yerli Komedi
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 1,795 Görüntülenme

Dört Köşe Full İzle 2017 Yerli Komedi

(2017)
Dört Köşe Full İzle filmi, izlenecek filmler listesinde merakla beklenen yapımlar arasında yer alıyor. Hem başarılı oyuncu kadrosu hem de eğlenceli içeriği ile izleyiciyi hayran bırakacağı şüphesiz. Emel, Aşkın, İrfan ve Muzo aynı gece tamamıyla tesadüfen nezarette bulunan şanssız kişilerdir. Üstelik orada olmaları sadece haksızlıktır. İşlemedikleri suçlar nedeniyle nezarete düşen bu dört kişinin düzenden intikam almaları kaçınılmazdır. Ne var ki intikam planları istedikleri gibi gitmeyecektir. Bu keyifli film için Dört Köşe izle butonuna tıklamanız yeterli. Dört Köşe Filmi Oyuncu Kadrosu Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan Dört Köşe filmi; Şinasi Yurtsever, Mehmet Özgür, Murat Akkoyunlu, Beyti Engin gibi profesyonel isimlerden oluşmaktadır. Ayrıca Ayça Erturan, Ulaş Torun ve Burak Satıbol da filme renk katan isimler arasında yer almaktadır. Sinema saatinizi eğlenceli ve bol kahkahalı bir filme ayırmak isterseniz Dört Köşe 2017 izle seçeneğini tercih edebilirsiniz. 2017 yerli komedi filmlerine yeni bir soluk getiren bu eşsiz filmi sitemizden izleyebilirsiniz.


Dört Köşe Full İzle

Dört Köşe İzle, oyuncu kadrosu ve eğlenceli senaryosu ile komedi severlerin merakla izleyeceği yapımlardan biri olacak gibi gözüküyor. Ömer Faruk Yardımcı’nın yazıp yönettiği film, kahkahadan yerinizde duramayacağınız, bol gülünç sahne barındırmaktadır.
Mehmet Özgür, Ayça Erturan, Şinasi Yurtsever ve Beyti Engin gibi komedi oyuncularının yer aldığı filmi izlemek için “Dört Köşe Full izle” seçeneğini tıklayabilirsiniz.
Dört Köşe Filmi
Hayatları boyunca haksızlığa uğramış olan Aşkın, Muzo, Emel ve İrfan son olarak haksız yere nezarete düşünce isyan etmeye karar verir. Düzene karşı edecekleri bu isyanda ne yazık ki hiçbir şey istedikleri gibi gerçekleşmeyecektir. Üstelik başlarına daha pek çok umulmadık iş açılacaktır.
Keyifli vakit geçirebileceğiniz eğlenceli bir komedi filmi izlemek isterseniz Dört Köşe Filmi seçeneğini tercih edebilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap