Küçük Esnaf Full HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 119,057 Görüntülenme

Küçük Esnaf Full HD izle

(2016)
Küçük Esnaf full izle; küçük esnaf tek parça izle, küçük esnaf 720p izle, kendi halinde bir mahallenin çilingir esnafı Berhudar. Yalnızlığı paylaştığı iki arkadaşı vardır ve yapayalnız yaşamaktadır. Platonik aşkı Burcu'nun evlenecek olması onu perişan eder. Kötü haberler art ardına gelir, babasının vefatı ile devam eden süreç ona kalan tefeci borcu ile çıkılmaz bir hal alır. 5 gün içinde ödemek zorunda olduğu borcu için aksiyon, macera ve komedi dolu anlar yaşayacaktır. Küçük Esnaf Full HD izle, yerli komedi izle, nettenfilm.net adresinde sizlerle.

Küçük Esnaf full izle, konusu itibariyle mahallesinde kendi halinde kıt kanaat geçinen çilingirci dükkanı olan Berhudar, yapayalnız bir hayat sürmektedir. Hayattaki tek dayanağı iki yakın arkadaşıdır. Mahalledeki platonik aşkı Burcu’ya hiç açılamamıştır. Her gün sık sık dükkanına gelerek nispet yapan Burcu bir gün evleneceğini söylediğinde Berhudar yıkılır.Aksilikler üst üste gelmektedir ve babasının ölümü ile işler içinden çıkılmayacak bir hal alır. Babası ölümüyle beraber ona miras olarak bir borç bırakmıştır. Babasının tefecilerden almış olduğu yüksek miktarda borç, babası ölünce Küçük Esnaf‘a kalır. Mafya babası Fahrettin ona parayı ödemesi için 5 gün süre verir. Türk filmlerinde rastlayacağımız türden bir miras olarak karşımıza çıkan bu durumda Berhudar ne yapacaktır?

Küçük Esnaf Full HD izle

Parayı ödemek için kara kara düşünen Berhudar, çıkış yolları aramaktadır. Bankalara gider kredi ister ancak olumlu sonuç alamaz.Bir gün çantası çalınmakta olan bir bayana yardım eder. Bu bayan avukattır ve teşekkür mahiyetinde ona beraber yemek yemeyi teklif eder. Konu konuyu açar ve durumu avukata iletir. Avukat ona yardım edebileceğini söyler ve komedi, aksiyon, macera dolu anlar yaşanmaya başlar. Yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı filmin senaryosuna imza atan ikili “Çok Güzel Hareketler Bunlar” ile tanıdığımız İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak. Komedi türündeki filmin diğer oyuncuları Cengiz Bozkurt, Gupse Özay, Cezmi Baskın, Ünal Yeter, Olgun Toker, Beyti Engin, Erdal Tosun, Kaan Yılmaz. Küçük Esnaf full izle, 720p izle, tek parça izle, seçenekleriyle film izle sitemizden izleyebilirsiniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Resimler

  "Küçük Esnaf Full HD izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap