Uzay Yolcuları – Passengers izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 4,042 Görüntülenme

Uzay Yolcuları – Passengers izle

(2016)
Uzay Yolcuları izle, Uzay Yolcuları altyazılı izle, Passengers izle, Passengers altyazılı izle, Uzay Yolcuları filminin konusu; Konusu uzayda geçen film uzay yolcuları - passengers, bilim kurgu niteliğinde bir film. İlerleyen yıllarda insanoğlunun uzay yolculukları yapacağı düşünülürse filmde yaşanılanlar hiçte anormal gözükmemektedir. İnsanların toplu halde uzak bir koloniye transferi sırasında gerçekleşen olayların anlatıldığı film Avalon adlı uzay gemisinde geçmektedir. Jim Preston tamirci, Aurora Dunn ise yazardır. Yolculukları sırasında teknik bir sorun mu yoksa bilinmeyen bir neden ile olsa gerek ikilinin, yaşamlarını sürdürmeleri ve sağlıklı yolculuk yapabilmeleri için içerisinde bulundukları kapsüller ayarlanan zamandan önce açılır. 120 yıl sürecek olan bir yolculuğun, 90 yıl önceden açılan kapsülleri ikilinin birlikte karar verecekleri karar hem kendilerinin hem de binlerce insanın hayatlarını etkileyecektir.

Uzay Yolcuları – Passengers izle

uzay-yolcuları-passengers-izle

Konusu uzayda geçen film uzay yolcuları – passengers, bilim kurgu niteliğinde bir film. İlerleyen yıllarda insanoğlunun uzay yolculukları yapacağı düşünülürse filmde yaşanılanlar hiçte anormal gözükmemektedir. İnsanların toplu halde uzak bir koloniye transferi sırasında gerçekleşen olayların anlatıldığı film Avalon adlı uzay gemisinde geçmektedir. Jim Preston tamirci, Aurora Dunn ise yazardır. Yolculukları sırasında teknik bir sorun mu yoksa bilinmeyen bir neden ile olsa gerek ikilinin, yaşamlarını sürdürmeleri ve sağlıklı yolculuk yapabilmeleri için içerisinde bulundukları kapsüller ayarlanan zamandan önce açılır. 120 yıl sürecek olan bir yolculuğun, 90 yıl önceden açılan kapsülleri ikilinin birlikte karar verecekleri karar hem kendilerinin hem de binlerce insanın hayatlarını etkileyecektir.

uzay-yolcuları-passenger-altyazılı-izle

Bu uzay yolculuğu sırasında ikilinin romantik anları ile bir nebze de olsa filme duygusal anlar katıyor. Passengers filminin yönetmen koltuğunda Morten Tyldum oturuyor. 2017 yılının Ocak ayında vizyona giren film seyircilerden olumlu geri dönüşler almış ve IMDB puanı şu an için 7.1 olarak gözükmektedir.  Bilim Kurgu, Macera, Dram ve Romantik türü filmi nettenfilm.net adresinden türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Uzay Yolcuları – Passengers izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap